Sloboda odlučivanja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Latest topics
» Razumni pedijatri
zakon o pravu pacijenta Emptyby Dtroi sri vel 12, 2014 2:42 pm

» popis djece sa nuspojavama cjepiva
zakon o pravu pacijenta Emptyby Roberto Mates pet sij 31, 2014 3:34 am

» Pozdrav ekipa
zakon o pravu pacijenta Emptyby Cicibela pet sij 24, 2014 11:49 am

» Sredstva grupe - donacije
zakon o pravu pacijenta Emptyby Maang čet sij 23, 2014 12:42 pm

» Aktivnosti grupe 12/2013
zakon o pravu pacijenta Emptyby Maang čet sij 23, 2014 12:26 pm

Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 zakon o pravu pacijenta

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
taraman
Novi član
Novi član
taraman


Broj postova : 5
Join date : 29.07.2013

zakon o pravu pacijenta Empty
PostajNaslov: zakon o pravu pacijenta   zakon o pravu pacijenta Emptypon srp 29, 2013 7:54 pm

[Vrh] Go down
http://www.ibt2.org/
plavalaguna
Novi član
Novi član



Broj postova : 4
Join date : 29.07.2013

zakon o pravu pacijenta Empty
PostajNaslov: Re: zakon o pravu pacijenta   zakon o pravu pacijenta Emptyčet kol 01, 2013 11:08 am

Pozdrav za sve,jedno je sigurno da se svi skupa moramo sto vise educirat,i tuci ih njihovim oruzijem to se odnosi na proizvodjace cjepiva i one koji su ustrajni da ih provode medicinske radnike koji cjepe nasu djecu,dok mi stojimo gluhi,njemi i slijepi,i jos drzimo svoje djete da bi tamo neka ubrizgala otrov a ni sama jadna nije svjesna sta drzi u rukama... Dakle,sta ako se djete nezeli cjepit pricamo o djetetu sa 7 god. koje vec ima neki svoj stav da su cjepiva otrovi, ja kao majka ga sigurno necu prisilit da se cjepi a nedaj boze da ga medicinska sestra takne..., kao recimo kad djete ode kod zubara pa se boji a doktorica kaze a nemozemo mi tu nista na silu,...dali neko ima od pravnika da rastumaci ovaj zakon o pravima pacijaneta ili djecijim pravima u smislu kad djete zaista nece da se cjepi....
[Vrh] Go down
batak
Novi član
Novi član
batak


Broj postova : 9
Join date : 28.07.2013

zakon o pravu pacijenta Empty
PostajNaslov: Re: zakon o pravu pacijenta   zakon o pravu pacijenta Emptysub kol 03, 2013 3:31 pm

zakon o pravu pacijenta F5qa




službeni odgovor Ministarstva, malo se pomučite s čitanjem.
[Vrh] Go down
scorpio
Novi član
Novi član
scorpio


Broj postova : 5
Join date : 28.07.2013

zakon o pravu pacijenta Empty
PostajNaslov: Re: zakon o pravu pacijenta   zakon o pravu pacijenta Emptysub kol 03, 2013 4:45 pm

zanima me da li je dotični ministar cijepio svoju djecu tim cjepivima .. vjerojatno nije.. iako možda piše da jeste,... čula sam da i to rade..stave pečat da je cijepljeno.. a nije..
tko je odgovoran ako dijete oboli nakon cijepljenja.. ?.
..nisu doktori.. ni proizvođač.. ni država.... već mi sami.. jer smo pristali na cijepljenje..
u uputama uz cjepivo piše dosta nuspojava.. za koje mi kao roditelji ne znamo.. nitko nas s tim nije upoznao.. a trebali su.. da sam čitala ranije.. ne bi bi sad imala problem..jer sigurno da ne bi ni u kom slučaju cjepila dijete
.. ako nije dobro prošlo..sami smo krivi.. a oni "peru ruke"
zar će mi ta ista država koja me prisiljava na to platiti 10.000 eura po tretmanu matičnim stanicama?

danas sam negdje na netu naišla na ovaj tekst..

"Ovo sam našla slučajno na nekoj stranici gdje stručne face objašnjavaju da nema
korelacije između cjepiva Polia i AIDS-a i pogodite gdje su vršili testiranja!!!
VRLI NOVI SVIJET!!!
Možda je to i razlog zašto mi u Hrvatskoj NEMAMO mogućnost izbora u svezi cijepljenja- moraju postojati tereni gdje se testira i isprobava svašta ...
Ne mogu jednostavno pobjeći od teorija zavjere...KAD OVAKVE REČENICE BODU U OČI!!!! "

Where was the vaccine used and how many people were vaccinated?

The vaccine of Dr Koprowski was given to 7.2 million people in Poland, 1.5 million in Croatia, 215,000 in Burundi, 76,000 in the former Belgian Congo (now the Democratic Republic of the Congo) and 34,000 in Switzerland. The vaccine tested in Poland and Kinshasa (DR Congo) was from the same vaccine lot.
Top

Did early cases of HIV appear wherever the Koprowski vaccine was tested?

No. The vaccine was tested in several places in Europe and Africa, including Poland, Switzerland, Croatia, Burundi and Kinshasa (DR Congo). Early cases of AIDS were seen only in Central Africa. If the vaccine had been contaminated with HIV or a similar virus, it is likely that at least some of the people who were vaccinated in the European countries would have contracted the virus as well.


pametnom jasno zašto rade to što rade...

[Vrh] Go down
plavalaguna
Novi član
Novi član



Broj postova : 4
Join date : 29.07.2013

zakon o pravu pacijenta Empty
PostajNaslov: Re: zakon o pravu pacijenta   zakon o pravu pacijenta Emptyuto kol 06, 2013 8:54 am

Hahaha sami sebe demantiraju,jako su iskolovani da lazu,ko kaze da je sastav cjepiva tajna upravo sto sve veci broj ljudi zna sastav cjepiva i razne nus pojave koje su toliko ocite i odbijaju cjepljenje,u drugim zemljama kao recimo NJemacka,Austria...nemora bit obavezno cjepljenje vec samo preporuceno jer su dovljono ljudima isprali mozak pa veci broj populacije se sam cjepi...Na kraju svega mi smo ti roditelji koji ce odlucit hocel nasa djeca biti cjepljenja a ne oni sotonski podanici...zakon o pravu pacijenta 1506359181 
[Vrh] Go down
starman
Novi član
Novi član
starman


Broj postova : 14
Join date : 29.07.2013

zakon o pravu pacijenta Empty
PostajNaslov: Re: zakon o pravu pacijenta   zakon o pravu pacijenta Emptysri kol 07, 2013 5:01 pm

samo meni nije jasno iz pisma je li agnecija odogovorna samo za sastav ili za nuspojave?
rečenica je: ''za sastav cjepiae doktori koji provode cijepljenje nisu odgovorni, već je za to odgovorna hrvatska agencija za lijekove i medicinske proizvode i Agnecija garanvita sastav koji je deklariran''

Daklem, i dalje nitko nije odgovoran za nuspojave. ako se dogode, de facto ja nemam koga tužit, doktor nije kriv, agnecija nije kriva.. WTF?!?!?!
[Vrh] Go down
batak
Novi član
Novi član
batak


Broj postova : 9
Join date : 28.07.2013

zakon o pravu pacijenta Empty
PostajNaslov: Re: zakon o pravu pacijenta   zakon o pravu pacijenta Emptyčet kol 08, 2013 6:47 pm

paa da, dakle kriv je roditelj koji pristaje na cijepljenje i automatski na deklarirane nuspojave s kojima, btw nije ni upoznat.
[Vrh] Go down
scorpio
Novi član
Novi član
scorpio


Broj postova : 5
Join date : 28.07.2013

zakon o pravu pacijenta Empty
PostajNaslov: Re: zakon o pravu pacijenta   zakon o pravu pacijenta Emptyned kol 11, 2013 7:52 pm

sve se vrti oko novca..... treba testirati cjepivo.. farmaceuti plaćaju državama da se cijepe djeca.. na taj način vrše testiranja.. zato i jeste cijepljenje obavezno.. zato prijete..zastrašuju roditelje koji sumnjaju u cjepiva..
.. prije par g sam pročitala da su u Africi zabranili MO PA RU jer je cjepivo za bjesnoću.. za pse.. čišće od njega.. a još uvijek se kod nas koristi.. zašto ?


[Vrh] Go down
Sponsored content





zakon o pravu pacijenta Empty
PostajNaslov: Re: zakon o pravu pacijenta   zakon o pravu pacijenta Empty

[Vrh] Go down
 
zakon o pravu pacijenta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sloboda odlučivanja :: Sve o cjepivu :: Zakoni i propisi-
Forum(o)Bir: