Sloboda odlučivanja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Latest topics
» Razumni pedijatri
Pozdrav! :) - Page 2 Emptyby Dtroi sri vel 12, 2014 2:42 pm

» popis djece sa nuspojavama cjepiva
Pozdrav! :) - Page 2 Emptyby Roberto Mates pet sij 31, 2014 3:34 am

» Pozdrav ekipa
Pozdrav! :) - Page 2 Emptyby Cicibela pet sij 24, 2014 11:49 am

» Sredstva grupe - donacije
Pozdrav! :) - Page 2 Emptyby Maang čet sij 23, 2014 12:42 pm

» Aktivnosti grupe 12/2013
Pozdrav! :) - Page 2 Emptyby Maang čet sij 23, 2014 12:26 pm

Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Pozdrav! :)

Go down 
+30
ivanica
izabela
marinapz
anpama
zaza1985
dina207
Kastelanka
jelly
Otactobe
Minchi
svoga tijela gospodar
Tratinchica
mladenka
Googaa
klaudijac
bernarDamian
Jopy T
Mory
Inga
marijo
anamaria
taraman
ana kraly
Katarina Debilde
scorpio
Nata_Lija
Helena H
vila
Maang
flavia
34 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
svoga tijela gospodar
Novi član
Novi član



Broj postova : 2
Join date : 30.09.2013

Pozdrav! :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav! :)   Pozdrav! :) - Page 2 Emptypon ruj 30, 2013 8:21 pm

evo samo da vas sve pozdravim
[Vrh] Go down
Minchi
Novi član
Novi član



Broj postova : 3
Join date : 17.10.2013

Pozdrav! :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav! :)   Pozdrav! :) - Page 2 Emptyčet lis 17, 2013 1:16 am

Pozdrav! Ja sam mama desetomjesecne djevojčice j petogodisnje djevojčice koja je, nažalost, iskusila nuspojave cjepiva. Jako mi je zao sto nisam bila upućena nimalo sto se tiče cjepiva, ali sto je, tu je. Mladju kcerkicu nedamo iako su mi je u rodilistu cijepili BCG cjepivom bez mog znanja! Drago mi je sto je sve vise roditelja koji shvaćaju sto je zapravo cjepivo i koji su spremni na borbu svim silama da im se suprotstave!
[Vrh] Go down
Otactobe
Novi član
Novi član



Broj postova : 3
Join date : 17.10.2013

Pozdrav! :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav! :)   Pozdrav! :) - Page 2 Emptyčet lis 17, 2013 7:00 am

Pozdrav svima.

Termin našeg prvog djeteta je 11.11. i jako se veselimo rođenju. Pozdrav! :) - Page 2 3152314388 

Isto tako smo i zabrinuti zbog necijepljenja tj. ne zbog odluke o necijepljenju već procedure u bolnici. Imamo pripremljenu izjavu o odbijanju cjepiva protiv TBC i HEP B koju će moja žena ovjeriti kod JB, o vitaminu K se još razmišljamo (ne sviđa mi se injekcija, a ako postoji oralno davanje a po informacijama može se davati, to bi bilo prihvatljivije no to ćemo vidjeti da li to u hrv. bolnicama rade).

Inače radi se o Sv.Duhu, danas idemo na drugo predavanje tečaja za trudnice tamo pa ćemo nadam se ćuti željenje informacije a ako ne, pitat ću ih. Pozdrav! :) - Page 2 1138141091 
[Vrh] Go down
jelly
Novi član
Novi član



Broj postova : 1
Join date : 17.10.2013

Pozdrav! :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav! :)   Pozdrav! :) - Page 2 Emptyčet lis 17, 2013 8:42 am

Pozdrav
ja san mama 16mj djecaka.iz okolice sam Trogira.tek trebamo odbit cjepljenje.izbjegavala sam do sad,al posto cesto trebam u pedijatra po uputnice za urin i uk zbog prosirenog mokracovoda,pocela su upozorenja.pa virujen da cu tu jos nadopunit svoje znanje sa facea i sudjelovat sa vl.iskustvom
[Vrh] Go down
Kastelanka
Novi član
Novi član



Broj postova : 3
Join date : 21.10.2013

Pozdrav! :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav! :)   Pozdrav! :) - Page 2 Emptypon lis 21, 2013 10:50 am

Pozdrav svima iz Kaštela kraj SPlita! Nadam se da ću ovdje dobiti sve korisne savjete i potporu za ne cijepljenje svoje djece...Very Happy 
[Vrh] Go down
Maang
Admin
Admin
Maang


Broj postova : 34
Join date : 27.07.2013

Pozdrav! :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav! :)   Pozdrav! :) - Page 2 Emptysri lis 23, 2013 8:12 pm

Pozdrav! :) - Page 2 1984171474 svima
Kastelanka, možda smo i suside Pozdrav! :) - Page 2 1516096541 
[Vrh] Go down
https://slobodaodlucivanja.forumcroatian.com
dina207
Novi član
Novi član



Broj postova : 1
Join date : 22.12.2013

Pozdrav! :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav! :)   Pozdrav! :) - Page 2 Emptyned pro 22, 2013 12:17 pm

Pozdrav svima iz Osijeka! Mlada mama koja ima prvo dijete - dječaka na putu, i drago mi je što se oformio ovaj forum :) Što više informacija i komunikacije o zdravlju nas i naše djece je odlično!
[Vrh] Go down
zaza1985
Novi član
Novi član
zaza1985


Broj postova : 7
Join date : 22.12.2013
Age : 39
Lokacija : Petlovac

Pozdrav! :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav! :)   Pozdrav! :) - Page 2 Emptyned pro 22, 2013 12:18 pm

Pozdrav ekipa!!!!
Evo da se predstavim. Ja sam mama jedne djevojčice od 3,5 godina i jednog dečka od 14 mjeseci i živimo u Baranji. Curka je do sad primila sva cijepiva, al ovo sad koje treba neće. Sin je cijepljen u bolnici i jednom kod pedijatra i poslije toga ništa. Eh da sam znala ranije što sad znam, ne bi ni moja carica dobila ni jednu bocu.... Al dobro što je tu je, zato sad samo hrabro dalje i nema više cijepljenja.
Nadam se da ćemo se svi ovdje lijepo družiti i izmijeniti iskustva i savjete!
[Vrh] Go down
anpama
Novi član
Novi član
anpama


Broj postova : 1
Join date : 22.12.2013

Pozdrav! :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav! :)   Pozdrav! :) - Page 2 Emptyned pro 22, 2013 6:02 pm

Pozzdrav ekipa  Smile 

Da se i ja predstavim, imam sina skoro dva mjeseca starog  Pozdrav! :) - Page 2 3152314388 , uskoro bi se trebao cjepiti kod pedijatra prvi put ( u bolnici je dobio cjepivo nazalost ) pa cemo vidjeti kak ce to proc. I kak bi Joe reko: U boj  Pozdrav! :) - Page 2 3973620536
[Vrh] Go down
marinapz
Novi član
Novi član



Broj postova : 1
Join date : 08.01.2014

Pozdrav! :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav! :)   Pozdrav! :) - Page 2 Emptysri sij 08, 2014 10:39 pm

Pozdrav! Imam djevojcicu, 2,5 g., usprkos svim dosadašnjim cjepivima - zdravu djevojcicu, Bogu hvala. Ovaj anti-cjepivo stav me vrlo zanima i zelim ga podrobnije prouciti. Hvala svima :)
[Vrh] Go down
izabela
Novi član
Novi član



Broj postova : 2
Join date : 10.01.2014

Pozdrav! :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav! :)   Pozdrav! :) - Page 2 Emptypet sij 10, 2014 5:04 pm

Zdravo drugovi!  Smile 

ja sam mama 10mjesečnog gospodina koji je nažalost cijepljen u bolnici pri rođenju i sa jednom dozom DiTePera, imali smo (neke još i imamo) nuspojave u vidu: razdražljivost, nesanica, zastoj u rastu i razvoju, gubitak apetita. iz Zagreba smo i sad lagano započinje naša borba protiv sustava!
[Vrh] Go down
ivanica
Novi član
Novi član



Broj postova : 1
Join date : 12.01.2014

Pozdrav! :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav! :)   Pozdrav! :) - Page 2 Emptyned sij 12, 2014 3:31 pm

Pozdrav! Mama sam dvogodisnjaka koji je cijepljen svime do ospica, zausnjaka i rubeole i tu smo stali. zao mi je sto svoj instinkt nisam od pocetka slusala vec sam mislila da doktori znaju najbolje. no bolje ikad nego nikad :)
Ovo mi je prvi forum ikada pa unaprijed se ispricavam za sve greske
[Vrh] Go down
daša
Novi član
Novi član



Broj postova : 1
Join date : 12.01.2014

Pozdrav! :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav! :)   Pozdrav! :) - Page 2 Emptyned sij 12, 2014 4:02 pm

Pozdrav svima i ja sam nova na vasem forumu.tu sam da se bolje informiram o cjepivima.imam sina i kcer.kcerka ima 18 mj i nekako mi se bas ne svidja vise ideja o cjepljenju jer mi je bila non stop bolesna dok se cjepila.nisam je cjepila sad sa 18 mj jer imam osjecaj da ce opet kupit svakakve bolesti.i sastav tih cjepiva me plasi
[Vrh] Go down
Dunja
Novi član
Novi član



Broj postova : 1
Join date : 12.01.2014

Pozdrav! :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav! :)   Pozdrav! :) - Page 2 Emptyned sij 12, 2014 5:43 pm

Pozdrav drage moje!ja sam Dunja majka sam troje klinaca od 9 i 4 godine (curice) i sina starog 4 mjeseca! Nisam nikad niti pomislila da cu se nac u sitvaciji da razmisljam o ne cjepljenju alu eto sin mi spada u skupinu neurorizicne djece i pocela sam malo istrazivat i eto me kod vas! Nadam se ugodnom druzenju i pomoci kad zatreba Very Happy
[Vrh] Go down
dianavukovic
Novi član
Novi član
dianavukovic


Broj postova : 1
Join date : 12.01.2014

Pozdrav! :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav! :)   Pozdrav! :) - Page 2 Emptyuto sij 14, 2014 7:09 pm

Veliki pozdrav svim forumašima, iz Velike Gorice  Pozdrav! :) - Page 2 3029427783 

Prije svega, presretna sam zbog inicijative koja je pokrenuta i ne mogu se dovoljno zahvaliti svim mamama i tatama koji dosad hrabro razbijaju led i doživljavaju svakojake užase u zaštiti svojih prava i prava svoje djece...

Mama sam dvoje dječaka (8 i pol i 6 i pol god.), koji su nažalost primili uglavnom sva cjepiva dosad...mlađi nije cijepljen od 2. god, igrom sretnog slučaja...

Sad nam se sprema novi upis u školu i odlučna sam izbjeći cijepljenje. Ako ima ovdje netko s goričkim iskustvom odbijanja cijepljenja kod liječnice školske medicine, bilo bi mi drago čuti dojmove... Very Happy 

[Vrh] Go down
marija.popovski
Novi član
Novi član



Broj postova : 1
Join date : 20.01.2014

Pozdrav! :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav! :)   Pozdrav! :) - Page 2 Emptypon sij 20, 2014 11:28 pm

pozdrav! mama sam dva decka, jedan je star 20, a drugi 2 mjeseca. niti jedan nije cijepljen (jedino vitaminom K). vec neko vrijeme trazim grupu organiziranih ljudi s kojima bih mogla podijeliti iskustva...i nauciti nesto novo. nadam se da cemo se lijepo druziti i stosta promijeniti u nasem sustavu  Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pozdrav! :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav! :)   Pozdrav! :) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Pozdrav! :)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pozdrav
» Pozdrav !
» Pozdrav ekipa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sloboda odlučivanja :: O forumu :: Upoznajmo se-
Forum(o)Bir: