Sloboda odlučivanja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Latest topics
» Razumni pedijatri
Osnivanje ogranaka Udruge za promicanje prava pacijenata Emptyby Dtroi sri vel 12, 2014 2:42 pm

» popis djece sa nuspojavama cjepiva
Osnivanje ogranaka Udruge za promicanje prava pacijenata Emptyby Roberto Mates pet sij 31, 2014 3:34 am

» Pozdrav ekipa
Osnivanje ogranaka Udruge za promicanje prava pacijenata Emptyby Cicibela pet sij 24, 2014 11:49 am

» Sredstva grupe - donacije
Osnivanje ogranaka Udruge za promicanje prava pacijenata Emptyby Maang čet sij 23, 2014 12:42 pm

» Aktivnosti grupe 12/2013
Osnivanje ogranaka Udruge za promicanje prava pacijenata Emptyby Maang čet sij 23, 2014 12:26 pm

Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Osnivanje ogranaka Udruge za promicanje prava pacijenata

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Roberto Mates
Novi član
Novi član



Broj postova : 9
Join date : 19.12.2013
Age : 51

Osnivanje ogranaka Udruge za promicanje prava pacijenata Empty
PostajNaslov: Osnivanje ogranaka Udruge za promicanje prava pacijenata   Osnivanje ogranaka Udruge za promicanje prava pacijenata Emptyned pro 22, 2013 12:36 pm

Pozdravljam vas sve zajedno ! Evo jedan prijedlog - da u daljenjem radu udruge tim koji je zadužen za pitanje cijepljenja u udruzi - inicira raspravu o osnivanju ogranaka udruge. To bi bilo dobro iz razloga jer bi se više čulo za Udrugu, bili bi korisni u lokalnoj sredini u kojoj živimo jer bi u njoj mogli djelovati, bilo bi dobro jer udruga koja ima nekoliko ogranaka - mislim više od tri - ima pravo na veća sredstva iz državnog proračuna - cifre su u stotinama tisuća kuna -
[Vrh] Go down
zaza1985
Novi član
Novi član
zaza1985


Broj postova : 7
Join date : 22.12.2013
Age : 39
Lokacija : Petlovac

Osnivanje ogranaka Udruge za promicanje prava pacijenata Empty
PostajNaslov: Re: Osnivanje ogranaka Udruge za promicanje prava pacijenata   Osnivanje ogranaka Udruge za promicanje prava pacijenata Emptyned pro 22, 2013 5:42 pm

Mislim da bi to bilo i korisno, jer ipak, koliko god da smo mala zemlja, ipak smo i velika. Nekima od nas je Split u kojem je sjedište Udruge jaaaako daleko. Mislim da bi to bilo dobro, i iz razloga jer bi i u lokalnoj sredini mogli bolje organizirati predavanja i seminare vezano na ovu temu. Mislim da je teško iz jednog centra voditi Udrugu u čitavoj državi. A ako se na osnovu toga mogu povući i neka sredstva iz proračuna, tim bolje. Samo o tom bi trebali odlučiti u sjedištu, vjerujem da bi se našli ljudi koji bi rado vodili ogranke i djelovali unutar njih za dobrobit svih nas, a poglavito naše djece, zbog kojih sve ovo i radimo.  Osnivanje ogranaka Udruge za promicanje prava pacijenata 550981213 
[Vrh] Go down
 
Osnivanje ogranaka Udruge za promicanje prava pacijenata
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sloboda odlučivanja :: O forumu :: Obavijesti, pitanja i sugestije-
Forum(o)Bir: