Sloboda odlučivanja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Latest topics
» Razumni pedijatri
PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Emptyby Dtroi sri vel 12, 2014 2:42 pm

» popis djece sa nuspojavama cjepiva
PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Emptyby Roberto Mates pet sij 31, 2014 3:34 am

» Pozdrav ekipa
PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Emptyby Cicibela pet sij 24, 2014 11:49 am

» Sredstva grupe - donacije
PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Emptyby Maang čet sij 23, 2014 12:42 pm

» Aktivnosti grupe 12/2013
PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Emptyby Maang čet sij 23, 2014 12:26 pm

Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU

Go down 
+2
Googaa
starman
6 posters
Autor/icaPoruka
starman
Novi član
Novi član
starman


Broj postova : 14
Join date : 29.07.2013

PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Empty
PostajNaslov: PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU   PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Emptypet ruj 13, 2013 11:43 am

Evo danas smo nakon mjesec dana od poroda otišli u pedijatrice Obradović. Pitala je karton cijepljenja iz bolnice, no rekli smo da dijete nismo cijepili niti ćemo je cijepiti, kao i da starije više nećemo cijepiti. Pokazao sam joj našu ovjerenu izjavu o necijepljenju (imate je ovdje https://slobodaodlucivanja.forumcroatian.com/t10-izbjegavanje-cijepljenja).

Inače radi se o dr Obradović u Solinu. Nije nas napadala, al je ostala uspaničena, rekla da u slučaju smrti djeteta može završit na sudu te da smo mi drugi slučaj i da ne zna šta će bit ako se tako nastavi (molim da mi se taj drugi slučaj javi u inbox imam par pitanja). Malo smo raspravljali i došli do nekih zaključaka (iznesem ih drugom prilikom ili na sastanku uživo, dugo je, al stvarno je zanimljivo:-) ). Uglavnom ona traži potpis izjave koju daje ministarstvo al sad je nije imala nego je mora kopirat. rekla je da još razmislimo mjesec dana i proučimo dodatno blagodati cijepljenja pa da se javimo. Ponovno naglašavam da nije ništa navaljivala ni prijetila ni ona ni med sestra, tu su bile jako fer. Dapače obe su rekle da nas nitko ne može natjerat, no mi smo rekli kako smo i u bolnici tražili da onaj tko će je cijepit sam preuzme odgovornost za moguće nuspojave i sl. med sestra je odmah rekla da nam to nitko neće učinit.

e sad ja  ne znam šta piše u toj izjavi od ministarstva (kao njihova špranca), naravno prije ću pročitat i ne namjeravam je tek tako potpisat. jer meni je moja izjava u bolnici bila sasvim dovoljna, a ona mi je super jer se pozivam na vjerske (protiv sam cijepiva s aboritranim ljudima) i nigdje ne spominjem da ja išta odbijam već tražim da onaj tko cijepi preuzme odgovornost.

no ipak veseli što ta špranca postoji jer znači da je odbijanja sve više i da ministarstvo očito od ulaska u EU MORA OMOGUĆIT NECIJEPLJENJE!!!

E da, dr je rekla kako smo mi drugi slučaj, dok je medicinska nasamo rekla da je odbijanja sve više i više...
[Vrh] Go down
Googaa
Novi član
Novi član



Broj postova : 4
Join date : 14.08.2013

PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Empty
PostajNaslov: Re: PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU   PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Emptypet ruj 13, 2013 1:04 pm

Mislim da izjava izgleda ovako:
https://m.facebook.com/notes/מיכאלה-קוליק-מגה/izjava-o-odbijanju-cijepljenja/573088996046936/?__user=1441915825
Nisam je osobno vidjela i nije sastavljena u našu, već u njihovu korist. Preporuke u grupama su da to ne potpisujemo jer se s tim (naravno) ne slažemo i jer nas navodno na osnovu toga prijavljuju.
[Vrh] Go down
*Annabel*
Novi član
Novi član
*Annabel*


Broj postova : 1
Join date : 28.07.2013
Lokacija : Rijeka

PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Empty
PostajNaslov: Re: PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU   PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Emptypet ruj 13, 2013 2:25 pm

Googaa je napisao/la:
Mislim da izjava izgleda ovako:
https://m.facebook.com/notes/מיכאלה-קוליק-מגה/izjava-o-odbijanju-cijepljenja/573088996046936/?__user=1441915825
Nisam je osobno vidjela i nije sastavljena u našu, već u njihovu korist. Preporuke u grupama su da to ne potpisujemo jer se s tim (naravno) ne slažemo i jer nas navodno na osnovu toga prijavljuju.
da, to je ta izjava...hrpa nebuloza.
[Vrh] Go down
jedan83
Novi član
Novi član



Broj postova : 4
Join date : 30.07.2013

PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Empty
PostajNaslov: Re: PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU   PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Emptypet ruj 20, 2013 11:22 am

mi smo danas dobili obavjest za poziv na razgovor od san.inspektora !potpisali smo onu izjavu i dali svoj obrazac o odbijanju cijepljenja! sad neznam sta da kazem u izjavi kod san. inspektora.? djete je imalo 1 stupanj krvarenja u mozgu!
[Vrh] Go down
starman
Novi član
Novi član
starman


Broj postova : 14
Join date : 29.07.2013

PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Empty
PostajNaslov: Re: PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU   PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Emptysub ruj 21, 2013 5:03 pm

sad ne znam s tim krvarenjem šta i kako, al ja tu izjavu neću potpisivat već ću dat svoju koju sam dao i u rodilištu
[Vrh] Go down
klaudijac
Novi član
Novi član



Broj postova : 7
Join date : 28.07.2013

PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Empty
PostajNaslov: Re: PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU   PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Emptysub ruj 21, 2013 9:35 pm

jedan83 je napisao/la:
mi smo danas dobili obavjest za poziv  na razgovor od san.inspektora !potpisali smo onu izjavu i dali svoj  obrazac o odbijanju cijepljenja! sad neznam sta da kazem u izjavi kod san. inspektora.? djete je imalo  1 stupanj krvarenja u mozgu!
kad morate ić kod inspektora? ako je dijete imalo krvarenje onda se vjerojatno vodi kao neurorizično i pedijatar ga ne smije cijepiti bez uputa neuropedijatra. Recite da zbog toga odgađate do daljnjega
[Vrh] Go down
svoga tijela gospodar
Novi član
Novi član



Broj postova : 2
Join date : 30.09.2013

PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Empty
PostajNaslov: Re: PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU   PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Emptypon ruj 30, 2013 8:28 pm

eee većina neuropedijatara itekako se slaže da se neurorizična djeca mogu cijepiti..znam ih jako puno koji imaju i 2 i3 stupanj krvarenja isto tako djeca koja imaju razna "mentalna" oboljenja, autizam, cerebralne sve to po našim doktorima nije kontradikcija za cijepljenje već naprotiv cijepljenje po njima takvu djecu "štiti".!!!!! :-(
[Vrh] Go down
jedan83
Novi član
Novi član



Broj postova : 4
Join date : 30.07.2013

PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Empty
PostajNaslov: Re: PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU   PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Emptyuto lis 01, 2013 9:19 pm

to smo mi dozivili u Vinkovačkoj bolnici oni to ne smatraju kontraindikacija! ja cu pristat na cjepljenje ako ce oni garantirati da se mom djetetu nece nista desiti!
[Vrh] Go down
Sponsored content





PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Empty
PostajNaslov: Re: PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU   PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU Empty

[Vrh] Go down
 
PRVA OBAVIJEST O NECIJEPLJENJU PEDIJATRU
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sloboda odlučivanja :: Sve o cjepivu :: Zakoni i propisi-
Forum(o)Bir: