Sloboda odlučivanja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Latest topics
» Razumni pedijatri
Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja Emptyby Dtroi sri vel 12, 2014 2:42 pm

» popis djece sa nuspojavama cjepiva
Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja Emptyby Roberto Mates pet sij 31, 2014 3:34 am

» Pozdrav ekipa
Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja Emptyby Cicibela pet sij 24, 2014 11:49 am

» Sredstva grupe - donacije
Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja Emptyby Maang čet sij 23, 2014 12:42 pm

» Aktivnosti grupe 12/2013
Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja Emptyby Maang čet sij 23, 2014 12:26 pm

Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Pimm
Novi član
Novi član



Broj postova : 1
Join date : 26.08.2013

Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja Empty
PostajNaslov: Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja   Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja Emptysri ruj 11, 2013 1:39 am

Pozdravljeni prijatelji iz Hrvatske,

moje ime je Primož Verbič i predstavnik sam Udruge za slobodu odlučivanja u vezi cijepljenja djece u Sloveniji. Neki me možda znate s predavanja u Zagrebu, pre nekoliko godina možda i sa foruma Roda. Nedavno smo se sa jednom gospođom dogovarali o mogućnosti organizacije još jednog predavanja u Zagrebu ili okolini, ali razgovori u toj smjeri su nekako zastali. Ako bude interesa, vjerujem da ćemo se dogovoriti.

Zašto vam pišem ovu poruku? Zato jer želimo uzajamnu suradnju, možda si možemo međusobno pomoći i tako postići bolji rezultat. Da bi što brže dostigli taj cilj, bilo bi gotovo neophodno, da i vi organizirate svoju udrugu. Jedan od razloga za formiranje udruge u Hrvatskoj je i vaša prezencija u javnosti. U našoj udrugi aktivni smo već više od 10 godina, u to vrijeme u vezi sa problematikom obveznog cijepljenja stekli smo mnogo iskustva; kako savjetovati roditeljima, komnikacija s lječnicima, sa medijima, zakonodavnim organima, politikom i vlastima. Sva ova iskustva bi možda dobro došla i vama.

Problematika obveznog cijepljenja je ista u vašoj i našoj državi, a i zakonodavstvo je slično. Bez obzira na nacionalnost svi smo mi roditelji zabrinuti za zdravlje naše djece, i svi želimo slobodu odlučivanja o našoj djeci. Zašto bi onda bile granica između nas, zašto ne surađivanje? Tom prilikom vas sve pozivam na suradnju.

Nadajući se, da me što prije kontaktirate, lijepo vas pozdravljam,

Primož Verbič,
predsednik Udruge za slobodu odlučivanja SVOOD
[Vrh] Go down
starman
Novi član
Novi član
starman


Broj postova : 14
Join date : 29.07.2013

Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja Empty
PostajNaslov: Re: Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja   Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja Emptypet ruj 13, 2013 11:46 am

nadamo se suradnji i cijenimo savjete!
[Vrh] Go down
Maang
Admin
Admin
Maang


Broj postova : 34
Join date : 27.07.2013

Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja Empty
PostajNaslov: Re: Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja   Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja Emptyned ruj 15, 2013 9:02 pm

Pozdrav i vama susjedi Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja 1516096541 . Hvala vam na podršci. Mi smo u fazi osnivanja udruge, koja bi trebala biti registrirana već slijedećeg tjedna, tako nam je barem rekla naša ekipa iz Zagreba.
[Vrh] Go down
https://slobodaodlucivanja.forumcroatian.com
Roberto Mates
Novi član
Novi član



Broj postova : 9
Join date : 19.12.2013
Age : 51

Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja Empty
PostajNaslov: Re: Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja   Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja Emptyned pro 22, 2013 11:54 am

Moje mišljenje - imamo udrugu i predsjednicu koja grize kao lavica sa timom vezano za ovu temu a to je Udruga za promicanje prava pacijenata i predsjednicu dr. Đulu Rušinović Sunara. Udruga djeluje več dugi niz godina i imaju iskustvo.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja Empty
PostajNaslov: Re: Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja   Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja Empty

[Vrh] Go down
 
Međunarodno surađivanje na području rješavanja problematike obveznog cijepljenja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» IZBJEGAVANJE CIJEPLJENJA
» Kalendar cijepljenja 2013.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sloboda odlučivanja :: Off topic :: Susreti forumaša-
Forum(o)Bir: