Sloboda odlučivanja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
Latest topics
» Razumni pedijatri
CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Emptyby Dtroi sri vel 12, 2014 2:42 pm

» popis djece sa nuspojavama cjepiva
CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Emptyby Roberto Mates pet sij 31, 2014 3:34 am

» Pozdrav ekipa
CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Emptyby Cicibela pet sij 24, 2014 11:49 am

» Sredstva grupe - donacije
CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Emptyby Maang čet sij 23, 2014 12:42 pm

» Aktivnosti grupe 12/2013
CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Emptyby Maang čet sij 23, 2014 12:26 pm

Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
starman
Novi član
Novi član
starman


Broj postova : 14
Join date : 29.07.2013

CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Empty
PostajNaslov: CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K   CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Emptyned kol 11, 2013 10:09 am

Daklem,

u subotu ujutro nam se rodila kćer. izjava je bila spremna i žena je dala medicinskoj sestri kad dijete ode na pedijatrijski pregled da vide da se ne želimo cijepit ikakvo cijepivo uključujući vitamin K. Kada se dijete vratilo došla je i pedijatrica i odmah pitala tko je ta i ta i obavijestila je da je dijete cijepila vitaminom K. rekla je da mi imamo pravo odbit cijepljenje, ali da vitamin K ne spada u to te da je to rutina kao kidanje pupčane vrpce (?!).

sad je eto gotovo za ostalo je neće cijepit no vitamin K je dobila.

stoga ovo pišem da vas obavijestim da vitamin K morate zasebno navodit jer on ne spada u cijepljenja (ne znam kako daje se iglom i sve to).

u izjavu o necijepljenju navedite zasebno točku da ne želite vitamin K!!!
[Vrh] Go down
Maang
Admin
Admin
Maang


Broj postova : 34
Join date : 27.07.2013

CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Empty
PostajNaslov: Re: CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K   CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Emptysri kol 14, 2013 5:57 pm

Česitam na prinovi, nadam se da je prošlo sve ok i da su cure već doma CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K 3152314388 CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K 3152314388 CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K 3152314388 . Kako je prošlo na odjelu, da li su je pilali puno oko odbijanja cjepiva???
[Vrh] Go down
https://slobodaodlucivanja.forumcroatian.com
starman
Novi član
Novi član
starman


Broj postova : 14
Join date : 29.07.2013

CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Empty
PostajNaslov: Re: CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K   CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Emptysub kol 17, 2013 7:46 am

pitali su i žicali da kao al nećete niti BsG?!?!

uglavnom doktor roje nije stvarao probleme, a ni nitko drugi, ovjerena izjava je tu i to je to!
[Vrh] Go down
Maang
Admin
Admin
Maang


Broj postova : 34
Join date : 27.07.2013

CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Empty
PostajNaslov: Re: CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K   CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Emptypon kol 19, 2013 11:49 am

aj super, da je tako "glatko" prošlo
[Vrh] Go down
https://slobodaodlucivanja.forumcroatian.com
Googaa
Novi član
Novi član



Broj postova : 4
Join date : 14.08.2013

CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Empty
PostajNaslov: Re: CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K   CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Emptyčet kol 22, 2013 7:18 am

Starman, kojoj se bolnici radi? Ja trebam roditi na Sv. Duhu i cula sam da tamo cak i bez traženja puštaju da pupcana vrpca otpulsira. I hvala za info da treba posebno naglasiti za K vitamin.
[Vrh] Go down
starman
Novi član
Novi član
starman


Broj postova : 14
Join date : 29.07.2013

CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Empty
PostajNaslov: Re: CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K   CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Emptysub kol 24, 2013 2:18 pm

Ovo sve govorim za rodilište u Splitu.
meni su za prvo dijete odma prekinuli vrocu, dok su drugom evo na traženje ostavili da sve ispulsira
[Vrh] Go down
klaudijac
Novi član
Novi član



Broj postova : 7
Join date : 28.07.2013

CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Empty
PostajNaslov: Re: CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K   CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Emptysub ruj 07, 2013 11:36 pm

Googaa, nema na Sv. Duhu pravila.. kako na koga naletiš. prije godinu dana sam tamo rodila, prerezali su vrpcu odmah, nisam bila u stanju izustit da ju ostave da otpulsira.. al zato sam imala sreće u drugim stvarima. Kažem, sve ovisi tko je u smjeni..
[Vrh] Go down
Googaa
Novi član
Novi član



Broj postova : 4
Join date : 14.08.2013

CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Empty
PostajNaslov: Re: CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K   CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Emptypet ruj 13, 2013 12:26 pm

To valjda ne moram stavljati u izjavu zajedno sa odbijanjem cjepiva i K vitamina. Nadam se da je dovoljno reći babici.
[Vrh] Go down
tabi18
Novi član
Novi član



Broj postova : 1
Join date : 19.11.2013

CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Empty
PostajNaslov: Re: CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K   CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Emptyuto stu 19, 2013 3:40 pm

Ja sam u KBC Ri rekla da malome ne daju cjepiva niti vitamin K. To su zabilježili insve bilo ok do 4. dana kada je došla dr i šizila za vitamin k i na silu predamnom zapičili djetetu pod izlikom da se svuda u svijetu daje. A to da četvrti dan gubi svrhu davanja vitamina k se nije sjetila.
[Vrh] Go down
Sponsored content





CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Empty
PostajNaslov: Re: CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K   CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K Empty

[Vrh] Go down
 
CIJEPLJENJE U BOLNICI - vitamin K
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sloboda odlučivanja :: Sve o cjepivu :: Zakoni i propisi-
Forum(o)Bir: